| ellyella a întrebat:

Am un baiat de 10 ani si de cand s-a nascut are talpile galbene. A avut si mainile, dar acum vad ca au culoare normala. Niciun doctor nu mi-a dat un raspuns concret pana acum. Analizele i-au iesit in general bine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| LarisaDragomir a răspuns:

Poate ste doar un semn din nastere, normal ar fi sa apelezi la un medic dermatolog si vei vedea care este raspunsul.Am mai vazut oameni cu talpi galbene nu este nimic serios, dar totusi este bine sa mai incerci sa afli ce are.Bafta!

| ellyella explică (pentru LarisaDragomir):

Multumesc mult. M-am linistit un pic.

| DoarEuShAtaT a răspuns:

Acea culoare nu este importanta
si eu am avut la fel dar acum culoarea a disparut mie mi-a aparut culoarea la 1 an dar acum la 13 ani mi-a disparut culoarea

| ellyella explică (pentru DoarEuShAtaT):

Multumesc mult. Sper sa i se intample si lui la fel.