| anonim_4396 a întrebat:

As avea nevoie sa merg la un medic specialist pentru o consultatie, platita desigur, la o clinica privata.
Problema este ca am doar 17 ani si nu stiu daca pot sa merg de unul singur, cu parintii momentan nu pot merge pentru ca sunt plecati pana duminica.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Da nu este o urgență. Mai poti astepta pana duminica. Dacă e urgent, suna la 112.

| anonim_4396 explică (pentru Donsavas):

Nu este o urgenta, o sa astept atunci. Ms oricum!

| ioana27cr a răspuns:

Dacă îți faci programare la o clinica privata, cu siguranta te vor primi, chiar daca nh esti major. Chiar nu pun accent pe chestia asta si te vor primi pentru orice problema.

| anonim_4396 explică (pentru ioana27cr):

Mersi mult!