| NuStiuCeSaMaiZic a întrebat:

As dori ajutor/sfaturi in privinta urmatoarei probleme. Acum cateva zile am avut un contact sexual neprotejat cu o persoana pe care o cunosteam, sa zicem ca asta s-a intamplat marti, joi am facut baie fara sa observ ceva iar sambata in timp ce ma spalam, pe penis in partea inferioara la baza penisului pe piele este ca o pata mov, ca si cum m-as fi lovit, nu doare, nu ustura, nu ma mananca. Chiar nu stiu ce e, iar asta ma sperie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SantalPorcocale a răspuns:

Creste branza

| ViolaTM a răspuns:

Nu ştiu ce să zic. Tu chiar trebuie să spui unui medic. Dar înainte de asta.
1ai folosit lubrefiant? Ea a fost udă?
Daca nu, nu e bine. Piele pe piele ast cauzează.
2 a făcut oral şi te-a mușcat?
3 a încercat să te masturbeze şi nu era gentilă?
4Ai vb cu ea/el?
Nu e nevoie să răspunzi dacă nu simti. Doar adreseaza-ti întrebările astea ţie.