| AleStefania a întrebat:

Buna ziua as dori sa intreb ce pot lua in afara de pastile, pentru a scapa de durere de cap?
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| numedeutilizator a răspuns:

Durerea de cAP poate sa provina din multe cauze, afla mai inai cauza, du-te la medic sa te consulte

| Lorena_Bala_1988 a răspuns:

Iti recomand sa aflii cauza acestor migrene intai.