| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa intreb cum as putea scăpa de ejacularea precoce?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Doar prin multa activitate sexuala si obtinerea si acumularea de experienta. Cu timpul va scadea dorinta sexuala si implicit si excitabilitatea exagerata a ta ceea ce va conduce in final la posibilitatea de a-ti controla ejacularea.

| Celentano42 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Tocmai am terminat un act de masturbare si nu am "dat-o" repede, asa normal doar, si când simteam ca vine la opream 5-10 sec si am stat 20 de minute. Sper sa mă ajute tipul asta de exercitiu happy

2 răspunsuri:
| Celentano42 a răspuns:

Dau funda!