| designerbugatti2012 a întrebat:

Buna ziua TPU! As dori sa va intreb daca este adevarat ca daca faci multe abdomene si simti o durere de coloana cand le faci e posibil sa nu mai cresti? Am 14 ani, si am auzit ca daca faci exercitii in care si te doare coloana nu mai cresti? E adevarat? Fara raspunsuri la vrajeala! Dau funda :3

Răspuns Câştigător
| Yamaha123 a răspuns:

N-ai treaba frate, Daca mergi pe vorbele auzite pe net "trebuie sa stai degeaba si sa mananci si sa stai la TV), nu patesti nimic daca faci decat iti faci o armura ca un gladiator!

3 răspunsuri:
| Sonic2070 a răspuns:

N-are cum

| freakdadisk93 a răspuns:

Nu este adevarat, abdomenele nu au nici o treaba cu ce zici tu de crestere dimpotriva iti intaresti muschii lombari

| JohnnyBi a răspuns (pentru freakdadisk93):

Abdomenele lucreaza lombarii. cea mai mare ineptie de la ideea ca Mcdonalds are mancare sanatoasa