| Ardileanu_Maria-stefania_1968 a întrebat:

As dori sa stiu ce regim alinentar sa urmez si ce plus de vitamine sa iau pentru a lua in greutate, tinand cont ca nici pofta de mancare nu prea am.A folosi cineva laptisorul de matca bio? Credeti ca da randament? Va multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| IoanaJo a răspuns:

Orice mananci ia cu muraturi: castraveti
gogonele, harbuz ele iti cresc pofta de mancare
Si eu am avut problema asta dar fratele meu mai mare s-a ocupat de mine laughing

| Ardileanu_Maria-stefania_1968 explică (pentru IoanaJo):

Multumesc pentru sfat.In cat timp ai reusit sa acumulezi kilograme?