| Axel5300 a întrebat:

Buna tuturor. Am si eu o intrebare, ce credeti ca ar fi mai bine sa aleg sa urmez niste cursuri de actorie sau baterie ( tobe ). Si un argument la raspuns. Tinand cont ca anul viitor as vrea sa urmez un liceu de arte!
Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| suMRed34 a răspuns:

Parerea mea e ca tu trebuie sa alegi cu inima.Gandeste-te ce te vezi pe viitor si ce ti-ar placea cel mai mult sa faci fara sa te gandesti la partea materiala. Sper ca vei alege cu inima si sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Ce iti place tie mai mult, e simplu. SI la ce ti se pare ca ai talent. Nu se poate sa-ti placa amandoua la fel de mult si sa fii la ambele la fel de bun.

| Dariusuu a răspuns:

Alege cu inima, e decizia ta.

Oricare ar fi răspunsul tău sper că ai ales corect.

| LalaMiauuu a răspuns:

Actorie
parerea mea e ca se castiga mai bine