| ___Enzo a întrebat:

Bună ziua! Aș vrea să mă programez la RMN și să mă duc singura! Nu știu cum sa fac cu mama mea să nu mă certe ca de ce ma duc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Dragobeta a răspuns:

De ce trebuie sa faci RMN? Ai trimitere de la medic? Daca ai, mama nu are de ce sa te certe.

| ___Enzo explică (pentru Dragobeta):

M-am programat singură! Trimitere nu pot să primesc că nu sunt asigurată!

| Dragobeta a răspuns (pentru ___Enzo):

Si cine plateste? Nu parintii? Astfel mama tot va afla.