| anonim_4396 a întrebat:

aseara simteam ceva in gat, am impresia ca era sange.Am scuipat dar nu era nimic cum ca ar fi sange..simteam ceva ca mi se scurge in gat..am presat cu un servetel nara din care curgea(stanga) si s a oprit, apoi iar pornea..sa ma fi racit? Ce sa fac sa nu se mai repete? PS: azi de dimineata ma doare gatul

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai probabil e o simplă răceală. Dacă vrei să fii sigur că nu e nimic atunci îți recomand să mergi la medic.

| MaryNeagu1997 a răspuns:

Nu cred ca pe TPU vei gasi cel mai bun raspuns, mai bine consulta un doctor happy

| RobiPusca a răspuns:

Frate,eu iti recomand sa te duci la doctor, ca poate fii ceva grav.Bafta,si sa fii cat mai sanatos!