| Bogdanlmb a întrebat:

Salut, ieri seara m-am frecat puțin cam rău la nas și după aia m-am culcat, m-am trezit și îmi curgea sânge din nas, am oprit repede sângerarea dar simțeam sa scuip și când am scuipat am scuipat cu sânge, am stat 5 minute și când am scuipat era fără sânge, trebuie sa ma duc la doctor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Nu trebuie sa te duci la medic. Trebuie doar ca sa nu mai zgandari nasul, pentru ca pielea din interiorul lui este foarte sensibila.