| IzabelaCatalina98 a întrebat:

Azi mi-a venit menstruația și am scurgeri maronii și puțin cantitative. Din ce cauza ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din cauza ca ti-a venit ciclul.

| Violleta2022 a răspuns:

Cum nu stim nimic despre tine si nu te putem controla, nu avem cum sa-ti spunem cauzele problemei.
Incearca sa ne spui:
- varsta
- cum este ciclul tau: regulat sau neregulat
- daca ai avut sex protejat sau neprotejat
- daca iei pastile anticonceptionale,
- daca ai luat vreodata in trecutm, pastila de a doua zi
samd.

| IzabelaCatalina98 explică (pentru Violleta2022):

21 de ani, neregulat, nu am avut contact sexual propriu-zis. A fost fără penetrare... Nu iau și nici nu am luat anticoncepționale sau pastilă de a doua zi

| sierra1 a răspuns:

"mi-a venit menstruația și am scurgeri maronii... Din ce cauza ar putea fi"

răspuns corect, dau o fundă