| alexutzadumitru123456 a întrebat:

Bună.De la o săptămână decând mi-a venit menstruația, care durează 3 zile(sunt virgină)am mici scurgeri maronii care nu miros a nimic...ce ar putea însemna?
FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Menstruatia

| alexutzadumitru123456 explică (pentru RAY):

Pai acum o saptamana am avut menstruatia! cum e posibil sa vina again? Si plus ca sunt firicele de sange...nu e ca o mentruatie normala...