| YoonaTripleS a întrebat:

Cam de vreo 3 zile, simt o înțepătura și o senzație de arsura pe degetul mijlociu de la mana dreapta! Ma incomodează foarte tare. Cum pot sa tratez? Este cumva de la stres?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Jeffrie a răspuns:

Exista remedii cu siguranta. Ai putea sa te interesezi de crema Puterea Ursului sau Ghiara Dracului. Tind sa cred ca te va ajuta. Cauta informatii pe net, un prospect, ceva. Si cumperi de la farmacie. Oricum, cred ca are pretul in jur de 30 de lei. Dar e foarte buna, fiindca si mama mea lua pentru dureri. Multa sanatate! :*

1 răspuns:
| Alexuta921 a răspuns:

Poate ai facut o punguta de puroi incearca sa stranfi intre 2 degete zona aceea si vezi daca iese ceva.