| Razvanel_Razvy_1992 a întrebat:

De 2 zile m-am taiat la mana dreapta cu un pahar, mai exact sub degetul mijlociu in palma. Atunci mi-a amorti jumate de deget, am fost la urgente m-a cusut dar tot asa nu mai simt jumate de deget ce sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil sa iti fi sectionat nervul, caz in care vei ramane cu amorteala definitiv (se va mai ameliora in timp)