| YoonaTripleS a întrebat:

Va rog sa ma ajutați și pe mine cu mica mea problemă! De câteva zile simt o înțepătura la degetul mijlociu, de la mana, și câteodată îmi mai amorțește! Mama mi-a spus ca nu ar fi nimic grav, ca poate e de la stres! va rog sa ma ajutați! Ce pot sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Hill_Ştăfi_2001 a răspuns:

Poate fi din cauza stresului pe care il ai in aceste zile... Poate esti stresat din cauza examenelor, Sau ti-ai scrantit degetul

1 răspuns:
| Merăuță_Vlad_1998 a răspuns:

Poate ca te-a intepat ceva fara ca tu sa stii, si asta iti provoaca durere din cauza unei alergii.