| gabriel10 a întrebat:

Cand eram mai mic 13 14 ani am avut aslo marit(830) sau cam asa ceva si reumatism(dureri la genunchi mai ales). Acuma am 17 ani si am o problema la un os( un chist), se poate sa fie urmarea faptului ca am avut aslo marit si reumatism cand eram mic? Precizez ca mai stiu pe cineva care a avut reumatism cronic de mica(aslo marit) si acum fiind deja la o varsta de 28 de ani a descoperit ca are 2 chisturi osoase la ambele maini(la umar). Deci sa existe vreo legatura intre cele 2 probleme?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu exista nici o legatura. Chisturile osoase sunt acolo din viata intrauterina.