| Ochialbastri99999999 a întrebat:

Buna ziua.Medicamentul Tiolin mi-a fost prescris pentru dureri de umar si genunchi impreuna cu doreta si mydocalm. Ce parere aveti de Tiolin? E bun la reumatism?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Daca ti-a fost prescris de un medic in urma unui control, iti recomand sa urmezi tratamentul si sa nu il inlocuiesti cu medicamente luate dupa auzite. Medicul este responsabil de diagnosticul pe care l-a pus si de tratamentul dat. Daca nu ai incredere in el, mergi la un alt medic si vezi daca pune acelasi diagnostic. Multa sanatate!

| oz_1736 a răspuns:

Tiolin este bun pentru sistemul nervos, protejeaza celulele nervoase.