| anonim_4396 a întrebat:

Cât costă extracția resturilor radiculare prin metoda chirurgicala? La o clinica particulară.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Diferă de la caz la caz, oricum, fii pregătită să plătești cel puțin dublu față de o extracție nechirurgicală (tot la o clinică privată)

| NLS a răspuns:

Costa cam 1.5-2x din prețul unei extracții normale. Prețul exact difera în funcție de clinica (lux, dotări, marime) și strategia medicului (dorește mulți clienți, pune preț accesibil, dorește clientela selecta- lucrează cu tarife mari)