| Liiiax99 a întrebat:

ce pret ar avea aceste spray uri in farmacii? Ventolin și Symbricort? Și aceste pastile, Amoxacilina? Mulțumesc mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Stiu doar ca Ventolin e vreo zece lei.Il folosesc eu si de aceea.

| eckblume a răspuns:

Buna ziua! Preturile difera de la o farmacie la alta, dar cel mai bine este sa verificati site-urile lor.
Preturi aproximative: 52.30 lei(Ventilon), 91.26 lei (Symbricort), 6, 7 lei(Amoxacilina). Site-ul farmaciei Catena -> https://www.catena.ro/......z-200-doze Chiar daca nu da pretul ii puteti suna sau trimite un mail.