| Sorana26 a întrebat:

Ce sanse sunt de a contacta virusul hepatic B, avand in vedere ca am facut greseala de a face astazi sex cu sotul meu acesta punandu-si prezervativul invers, dupa care l-a intors.
Mi-am dat seama de greseala dupa consumarea actului sexual.
Mentionez ca acum cateva luni mi-am facut analizele iar rezultatul a fost negativ.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Sansa infime. Are hepatita B sau de ce iti e asa de frica?

| Sorana26 explică (pentru aXy99):

Da, are hepatita B si imi este teama sa nu iau si eu!