| Vivilica a întrebat:

Bună ziua! Cum tratam crizele de sciatica? Care v-ați confruntat cu asa ceva va rog spuneți un remediu ceva,ce a funcționat, ca nu mai pot, ma dispera durerea asta! Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Piafen pastile unica solutie altfel nu scapi de durere mergi la medicul de familie sa iti dea reteta de piafen

| Vivilica explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am luat și degeaba...nu trece

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Reflexoterapie

| ioana748 a răspuns:

Spirt pe zona dureroasa si supozitor cu diclofenac.

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Administrarea de relaxante musculare pentru ameliorarea spasmelor musculare care determina compresia nervului sciatic ( discutand despre asta cu doctorul tau sau macar farmacistul )