| Zoro55 a întrebat:

De aseară simt o senzatie de corp străin în ochi.
Ca si cum mi-ar fi intrat o geana si nu pot scapa de ea.
Ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

O geanta?! Doamne fereste!

Pune pe cineva sa se uite sub pleoapa ta. Poate ai ceva acolo. Daca nu, mergi la oftalmologie sa vada ei mai bine. Iti vor face si o curatare a ochiului. Cu picaturi, nu te speria.

| Sophieka a răspuns (pentru Yuoia):

Cu siguranta a vrut sa scrie *geana* si a gresit.
Amuzant big grin