| minid91 a întrebat:

De foarte mult timp tusesc si am nasul infundat, am facut radiografie si analize de tot felul si nu am nimic din ce imi zic doctorii. Anul acesta, de prin primavara, nu am mai suportat, s-a lasat cu dureri in gat, muci scosi pe gura dimineata direct din gat, nas infundat la greu, tuse frecventa. Am fost la orl, mi-a zis ca am rinita cronica, dar fara sa fac endoscopie. Mi-a dat tratament o luna, sinolan, sinosun, tamalis si picaturi nasorex. Nimic nu s-a intamplat! Ceea ce vreau eu, este sa imi recomandati un medic orl, pentru ca am luat din nou trimitere ca nu mai suport si vreau sa merg din nou dar la altcineva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Recomand: uleiul de oregano salbatec - foarte eficient! Uncide imediat o gramada de bacterii, germeni si virusi, stafilococi samd.
Citeste prospectul de aici;
http://www.sanavita.ro/ulei-de-oregano-salbatic.html

Il gasesti in toate farmaciile naturiste, sub diverse branduri.
Cel mai comod ar fi sa-l gasesti la capsule, dar se poate si picaturi.

Răspuns utilizator avertizat