| Andreutzateiubeste a întrebat:

De vreo 2 ani ma confrunt cu o problema,urinez des,putin, si am usturimi groaznice am tot luat tratamente insa degeaba.Aseara iar urinari dese, usturimi groaznice insa si sange in urina.Va rog ajutati.ma sunt foarte speriata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Dede_Chimz_1996 a răspuns:

Probabil o cistita sau o infecție!
Cel mai bine mergi la medicul de familie sau dacă nu la farmacie! Pupici

| AnonimAnonymous888827 a răspuns:

Nu sunt ceva medic specializat dar singurul lucru care ti-l pot spune e ca du-te cat de repede poti la doctor si spune-i tot ce s-a întâmplat, in cele mai bune cazuri scapi decât cu câteva zile de internare si antibiotice tari cum ar fi Zinat s-a.m.d. Cel mai probabil ai o infectie urina puternica.Multa sănătate.