| lola111122233 a întrebat:

Buna ziua! De vreo luna am o durere la mana stanga,uneori e durere,uneori e un disconfort, imi e frica sa nu fie de la inima cu toate ca am facut 3 EKG si au iesit bine,tin sa mentionez ca am si spasmofilie, aveti idee ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AndreeaLG a răspuns:

Cred ca dormi prea mult pe mâna aceea