| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua!

Este cineva care si-a facut recent operatie de rinoplastie in Timisoara? As dori sa stiu la ce chirurg plastician sa apelez, care este cel mai bun in domeniul de rinoplastii pentru ca as vrea sa-mi fac in vara si sunt indecis.

Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Poti incerca sa intrebi si pe la clinici private, poate sunt oameni ce au facut la un medic bun.

| cristianmarian23 a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Daca as intreba la o clinica cel mai probabil o sa-si recomande propria clinica si asa mai departe.

Credeam ca sunt persoane care au facut recent si am sperat sa ma ajute cu un sfat

Multumesc totusi de raspuns!