| Mihai3024 a întrebat:

Exista grupuri (de Facebook, etc.) pentru persoane aflate in depresie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NunuNini a răspuns:

Presupun ca da. Nu am vazut. Pentru ca daca exista, sunt grupuri inchise, nu publice. Trebuie sa te inscrii in ele ca sa vezi discutiile. Insa iti trebuie mare rabdare ca sa le cauti si sa le gasesti.
Uite unul gasit la repezeala:
https://www.facebook.com/groups/443060526072389
Nu stiu cat e de bun. Poate mai sunt.

| Mihai3024 explică (pentru NunuNini):

Mulțumesc!

| NunuNini a răspuns (pentru Mihai3024):

Sa-ti fie de folos!

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sigur exista happy