| Elena_Cosmina_1997_y0Gr a întrebat:

fetitei mele i s-a pus disjunctor, invartim surubul de 4 zile, o data pe zi, cam dupa ce perioada ar trebui sa fie vizibila strungareata? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
regis
| regis a răspuns:

La aceasta intrebare putea sa iti raspunda ortodontul. Oricum, perioada e de ordinul lunilor.