| Margina_Gabriela_1980 a întrebat:

Acum doua zile i-am incarcat fetitei mele telefonul cu 7 euro pentru a avea si net.De aseara nu mai are net, care e cauza? Nu inteleg, credeam ca va avea o luna net...

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Ori a dezactivat optiunile de internet din telefon ori oferta pe care o avea i s-a terminat, cu toate ca poti intreba la reprezentanta de telefonie de care apartine pentru a rezolva problema.

1 răspuns:
| SuperCrazyGirl a răspuns:

Noi nu avem de unde sa stim care e problema.Va trebui sa mergeti la locul unde ia-ti incarcat telefonul si va trebuie sa le spuneti problema.Alta solutie nu aveti.Si netul ar trebui sa tina o luna.