| RalucaAnastasia a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un regim pentru ingrasare care sa dea roade? Am incercat cu vitamine, fast food si nimic, nici macar un kilogram! As incerca prafurile de la Herbalife! Ce parere aveti? Sunt bune? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DovleacTurbat a răspuns:

M A N C A R E. Daca vrei suplimente, ia-ti gainere. Unul foarte apreciat se numeste Seroius Mass, si-ti ofera habar n-am te uiti pe eticheta parca vreo 1000 de calorii pe serverie sau pe suta de grame nu mai stiu sigur nu rahaturile alea. Dar daca nu inveti sa manânci o data ce vei renunta la suplimente vei "renunta" si la acel plus oferit de ele si daca nu-ti iei "plusul" ala din mâncare vei slabi, vei ajunge de unde ai plecat.