| MustarIute a întrebat:

Ce părere aveți despre mâncarea fast food?

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E buna si nu cred ca mai e atat de nesanatoasa pe cat se spunea.
Nu mananc zilnic, deci nu pot sa ma uit la ea ca la "necuratul".

| Drimmero a răspuns:

La nevoie te salveaza din foame.

| lpavel a răspuns:

Nesanatoasa si ingrasa! Dar cu ingrasatul sa zicem ca n-ar fi o problema ca mananci mai putin... happy

| Lukasssz a răspuns:

Le las multi bani saptamanalwinking

| 1997onur a răspuns:

Kfs forever _-_

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu consum decat foarte rar.

E o hrana cu multe calorii si bogata in grasimi saturate si deloc benefice organismului.

| Lovelyrockgirl a răspuns:

Este buna de moment insa nu este prea sanatoasa si ingrasa, are foarte multe calorii si grasimi.

| Cristi72992859 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, singurul lucru bun in mancarea de tip fast food este gustul.
Dar nu este sanatoasa