| anonim_4396 a întrebat:

Îmi puteți recomanda, va rog, o crema pentru celulita și venele sparte din cauza ei? Țin sa mentionez ca nu sunt o fata grasa, am 1.70 m și 55 kg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Ale5184 a răspuns:

Poti sa ai celulita si daca ai 45 de kg

| Ale5184 a răspuns:

Foloseste zat de cafea. Bea multa apa si fa miscare zilnic. Nu te ajuta cu nimic cremele, crede-ma. Iar pentru venele sparte..ma tem ca poti sa scapi de ele doar prin operatie

| ynexistenta a răspuns:

Asta cred eu ca e foarte buna.da copy paste in google pe link bit.ly/2MBpcgW

| Miruna1239 a răspuns:

Cremele pot da rezultate sau nu. Cel mai bine este sa bei multa apa, sa mananci mai sanatos si mult mai multe vitamine, renuntatul la prajeli usor usor si in timp se va duce celulita pentru ca nu poti sa scapi de ea asa cum bati din palme.