| NiculaeAndreiClaudiu a întrebat:

Bună ziua, îmi spune cineva, vă rog frumos din suflet, dacă există vreo intervenție chirurgicală(operație) de astupare de buric? Să îmi spuneți, vă rog frumos din suflet, dacă am ales corect categoria!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu există asemenea operatie. De unde ai scos inepția asta?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista asa ceva, buricul fiind imposibil de astupat, fiindca este un organ in sine cu rol important in sanatatea omului.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un buric desfăcut va fi operat pentru închiderea rănii, dar astupare nu există.

| dullcat a răspuns:

Nu exista.Scoti buricul in photoshop si scapi ieftin.laughing

| ReddY25 a răspuns:

Nu se poate așa ceva

| goguPatent a răspuns:

Nu ai și tu scame că restul? Ce mai ai nevoie?

Răspuns utilizator avertizat
| Solann a răspuns:

Asta e similara cu o operatie estetica unde NU ai nevoie de ea. De ce ai face ceva inutil? Cu ce te-ar ajuta?

| Ghismo06 a răspuns:

Ai buric urât?