| xrapalexx a întrebat:

Buna ziua! In urma cu mult timp, cand eram foarte mica, acum am 21 de ani, am suferit un accident in care am ramas fara un sfert din degetul mijlociu de la mana dreapta. Intrebarea mea este: unde pot face un transplant de deget, se poate si in Germania? Stiti costurile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xrapalexx explică:

N am intrebat ce inseamna, am intrebat unde pot face acest lucru, daca se poate face in Germania si costurile pentru ca nicaieri nu scrie costul, ci doar dupa ce te consulta, si n am cum sa ajung la o clinica acum. De asta asteptam raspunsuri de la oameni care au idee, care au trecut prin asta sau au apropiati trecuti prin asta, nu de la persoane ca si tine care nu stiu nici macar in ce consta acest transplant si n au idee ca nici nu se poate lua un deget de la alta persoana si sa ti fie pus tie.laughing))) Pe acest site nu trebuie sa raspunzi la toate inrebarile, daca habar nu ai despre ce e vorba, e ok sa treci peste acea intrebare