| VictorBreban a întrebat:

Bună ziua, întâmpin o situație, am fost operat de o infecție, un flegmon mai exact acum o luna și încă sunt in perioada de pansare dar acasă acum. Pana ieri nu a curs sânge din plagă, însă ieri a curs să zic aproape un căpacel de sticla de apa, iar azi a curs să zic maxim 5-6 picături, este normal sau este ceva in neregula?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| omuletulofficial a răspuns:

Salut, sper ca esti ok.
Iti recomand sa pui intrebarea pe 'sfatulmedicului' daca nu reusesti sa mergi la un control.
Acolo sunt activi doctori de specialitate happy.
Multa sanatate!