| Mihai123211 a întrebat:

la 24 de ani si vreau sa ma apuc serios de culturism. Am facut analizele de testosteron si a iesit 28.88 nmol/L. E ok rezultatul? Am sanse cu acest nivel sa pun masa musculara mai multa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| valen71n a răspuns:

28.88 nmol/L, e perfect, apuca-te!

| david1892 a răspuns:

Creca e destul de bine.