| CosteaAndrey a întrebat:

Bună ziuă la toți, aș avea o întrebare, am ceva probleme de sănătate, de câteva luni sunt mereu pe la spital, am mereu mâinile amorțite, degetele la ambele mâini și când îmi mișc gâtul pe spate ma înțeapă sau nu știu cum sa explic, ma ia un curent în amândouă mâini și pe spate pana jos la solduri. Doctorii de la fizioterapie a spus, ca 100 la 100 poate fi hernie cervicală. Întrebarea mea e, cât de rău este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Raspunsul concret il afli tot de la medici, nu de la straini care nu cunosc nimic legat de domeniu.Aici pe TPU nu exista medici.

| lpavel a răspuns:

Mda, adica nu ai incredere in doctori si ne intrebi pe noi? Asta-i buna! Nu te supara dar ma bufneste rasul... laughing
Ce te face sa crezi ca noi cei de pe TPU am stii mai bine ce ai decat doctorii care te-au examinat si au dovezile in fata lor?
Chiar daca ar fi vreun doctor printre noi nu cred ca ti-ar putea spune exact cat de grava e situatia ta doar din cate ai zis.
Pare grava situatia ta si complicata, mai bine intreba inca o data doctorul daca ceva nu ti-e clar!

| norisorulpufos a răspuns:

Fa exercitii.
Neaparat.
Gasesti pe yt Alin Burileanu.

| everything29 a răspuns:

Terapie energetica, bioenergetica, sunt multe cabinete de acest gen, Nu exista erori in test. Doctorii ti au zis ca poate fi hernie, nu si ca este.