| AnonimaV98 a întrebat:

Buna ziua
Ma confrunt cu o problema de aproximativ un an de zile care chiar nu stiu cum as putea sa o rezolv
Am fost plecata in Anglia si imi era foarte rau, cand ieseam afara aveam stari de lesin, sau intr-un magazin unde era aer conditionat.m-am speriat foarte tare si nu am mai iesit din casa.in tot timpul asta am inceput sa fac atacuri de panica.in 5 luni am iesit cred ca de 10 ori afara.am plecat in Romania, a fost totul bine, am mers la doctor, mi s-a spus ca am fierea incarcata si ca trebuie sa beau mai multa apa.zis si facut.am plecat in portugalia (aici sunt acum) si chiar astazi am fost la ocean.am intrat intr-un supermarket si mi s-a facut rauadica stare de lesin..ciudat este ca acelasi lucru i s-a intamplat si nepotului meu.
Am impresia ca este de la clima pentru ca imediat ajunsa langa ocean am simtit foarte bine schimbarea aerului.nu stiu ce sa ma mai fac.ma sperie ingrozitor starile astea.va rog din suflet ajutati-ma.
Va multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| LadyDee89 a răspuns:

Niste vitamine cred ca te-ar ajuta in starea ta, sa te mai echilibrezi putin! am avut 2 colege la locul de munca, una dintre ele a ajuns de mai multe ori la urgente dupa ce a lesinat! a luat tratament, printre care si potasiu cu magneziu daca tin bine minte

| AnonimaV98 explică (pentru LadyDee89):

Iti multumesc frumos.
O sa incerc