| iloveblackdiamond a întrebat:

ma poate ajuta cineva de prin Piatra-Neamt spunandu-mi un cabinet veterinar unde sa pot steriliza pisica? si cam cat m-ar costa? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

In piatra neamt nu stiu unde poti gasi un cabinet, dar un pret orientativ e 120(aproximati operatia) + 40 sau 50 lei(tratamentul de 2 zile de dupa operatie). Succes!

| RobyRob15 a răspuns:

Pai este un cabinet veterinar pe Petru-Rares pe partea cu Micromedica la vreo 100-150 m! Funda?

| iloveblackdiamond explică (pentru RobyRob15):

Pret stii?

| RobyRob15 a răspuns (pentru iloveblackdiamond):

Nu stiu exact dar am fost acolo cu, cainele meu si erau destul de ieftine si consultatiile si tot! Intereseaza-ta si vezi ce preturi au!