| asusray a întrebat:

Ma tot framanta de ceva vreme..care este cauza pentru care m-am ales cu abdomenul umflat.
Sa incep cu inceputul..am inceput sala de o luna si ceva..foarte putin timp..sunt ectomorf zic eu avand in vedere ca am avut 67 de kg la 1.87 27 ani.
Bun..si de la bun inceput mi-am luat un weight gainer..serious mass..am luat doar o cupa dupa antrenament..cu lapte.
Alimentatia nu pot sa zic ca e super clean.Mai.mananc si cartofi prajiti..greasy stuff.
Am ajuns sa am 74 de kg..acum..ceva grasime pe abdomen..muschii cat de cat s-au definit se observa o schimbare.dar nu de asta am inceput topicul acesta..Ma ingrijoreaza abdomenul ma simt ca un gravid..asa slab inalt si abdomen umflat.
Specific nu prea am antrenat abdomenul..foarte putin.
Se poate sa am muschii slabi la abdomen..sau este de la weight gainer.
Inainte nu avem nici un fel.de burta si nici grasime pe abdomen.
Ce ma sfatuiti sa fac..sa las gainerul de tot?
Nici o punga de 5 kg nu am terminat.
Rog raspuns doar de la cineva care a mai facut sala..sau este in domeniu.
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In gluma: poate ca esti gravid.
In serios: crezi ca toate suplimentele alea cu chimicale in ele sunt normale?

| asusray explică:

Mda.stiam.ca nu pun intrebarea bine ca vine cineva..cu raspuns de genu.
Am.si zis sa raspunda cineva care are ceva de zis..nu de dragu de a scrie.

| asusray explică:

Mda