| Aurora15 a întrebat:

Mi.au aparut niste bubite mici sub piele, nu ma mananca, sunt putine ca numar 2- 3 pe maini, 2-3 pe abdomen, tin sa spun ca cele dupa maini mi.au aparut cu mult timp in urma si nu le.am dat importanta si de cateva zile am observat ca mi.au iesit 2 si pe fata, oare ce sa fie? Cineva mi.a spus ca pot fi mici vase de sange sparte. Poate cineva sa ma ajute cu un raspuns? O sa merg si la medic saptamana viitoare dar pana atunci ma gandeam ca stie cineva despre ce poate fi vorba.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| deea400 a răspuns:

Eu as recomanda o crema de maini sau de corp, sa te speli pe fata in fiecare zi.Ce ai avea nu prea stiu (totusi am 12 ani dar totusi am ceva experienta dar nu destula zic eu) dar incearca ca rau nu are ce sa faca.