| Sambotin a întrebat:

Buna ziua si bine vam regasit. am si eu nevoie de ajutorul vostru intr-o problema legata de sanatate. in urma cu cateva zile a inceput sa ma doara spatele in partea de jos dreapta. ma injunghie fenomenal de tare cand merg, stau pe scaun sau ma aplec sau toate variantele mai putin cand dorm. ce am patit, ce pot sa fac sa imi treaca, serios ca nu mai rezist, cred ca ma si duc la spital acum.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DjBl3ndar a răspuns:

Dca te dore in partea dreapta tot timpul inseamna ca ai proble cu ampendicita. Eu ta sfatuiesti sa te duci la un doctor sau la medicul de familie. Sper ca te-am ajutat. Bafta!

3 răspunsuri:
| summertime a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci la un doctor.El va sti ce ai patit.

| Sambotin explică:

Ma doare in partea dreapta IN SPATE, MISLOCU ...nu cred ca e apendicita...

| TL7abc a răspuns:

Cel mai bine un masj pe zona dureroasa cu alcool