| spaimaspaima a întrebat:

Sindrom algic dorsal. Cat dureaza? Se mai poate face sport dupa ce te refaci total? Am 16 ani țin sa mentionez fac exercitii doar cu propria greutate! Multumesc FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
mariana
| mariana a răspuns:

Se vede ca ai pus, de doua ori aceiasi intrebare si a aparut ca intrebare fara raspuns de aceea m-am gandit sa intru ca sa-ti spun ca sfaturile date de mine la cealalta intrebare, sunt valabile si sigur ca, vei putea sa faci din nou sport dupa ce iti revii.
Un gand bun si multa sanatate.