| spaimaspaima a întrebat:

Buna seara TPU! Am 16 ani nu beau nu fumez fac doar sport si sunt diagnosticat cu sindrom algic dorsal. Acuma ma doare doar sternu puțin inainte ma dureau coastele deci este normal? coloana nu ma doare deloc sau spatele doar sternu puțin acum. Cam cat poate dura recuperarea si daca se mai poate face sport dupa aia țin sa mentionez fac cu propria greutate nu ridic greutati! Multumesc anticipat. FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| PinkHD3 a răspuns:

Salut este o problema.
Tot ce sa faci este sa faci o mica pauza de relaxare.
Pentru ca tu cand faci alergare iti fortezi putin corpul.
Daca tot nu merge consulta medicul de familie.