| mihaiionescu a întrebat:

Stie cineva unde il pot gasi pe Dr. Gogoase in Spitalul Fundeni?

Daca da, mi-ar fi util un numar de telefon pentru programari.

Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Brigitta a răspuns:

Zici de Marian Ghervan-Gogoasa?
Suni la centrala 240 20 25 sau 240 20 20 sau 240 70 70 si ceri sa vorbesti cu el happy

| BondyBondy a răspuns (pentru Brigitta):

Nu raspunde nimeni

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inst. Clinic Fundeni, Sectia parazitologie(etaj 2)
telefon 0727 800 365 intre orele 08. 00-13. 00

| Andrei_Liviu_1988 a răspuns:

Buna ziua... cum il pot gasi pe domnul doctor Gogoase... va multumesc