| Ion88888888 a întrebat:

Bună ziua. Știți unde aș putea face o operație de frenoplastie mai ieftină. Eu nu îmi permit 40 de milioane cum este la medlife pentru astfel de operație. Știți vreun spital?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si de ce ai avea nevoie de asa ceva?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Care sunt motivele pentru care ai vrea sau trebuie sa faci o astfel de operatie? Ai fost la un medic urolog si ti a fost recomandată operatia sau asa vrei tu? Daca nu ai nicio durere cand ai erectie sau cand faci sex atunci de ce ai vrea sa te operezi? Frenoplastia presupune indepartarea frenului, ața de la penis, si operatia se face doar cin ața aceea este prea scurta si te deranjeaza te doare cand vrei sa decalotezi penisul practic este imposibil deoarece ața aceea fiind prea scurta nu permite dezgloirea capului penisului, dar daca nu te incomodeaza cu nimic ața aia lasa o acolo, ea se va rupe odata cu inceperea vietii sexuale sau nici atunci, totul depinde de genetică.

| dullcat a răspuns:

Mai ieftin poate aici insemna mai prost. Oare e de joaca cu aspectul si sanatatea? Cine se gandeste la operatii cred ca tine mult la fizionomia fetei, in acest caz, iar o operatie nereusita ar fi un rezultat destul de frustrant?

| 120bulevard a răspuns:

Si dumneata unde te aflii domn drag? Ca banuiesc ca n-ai veni de la 400 km sa-ti faci o operatie