| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua! Tot aud de la foarte multe persoane ca am slabit si am zis sa ma pun pe cantar si nu am observat nici o diferenta fata de kg ce le aveam in general. De vreo 2 luni am inceput sa beau numai apa si am renuntat complet la suc, alcool si la mancarea de fastfood. Nu pot spune ca tin un regim neaparat ca mai mananc prajeli, carne etc.
E posibil sa scad in forma corpului din cauza ca nu mai consum ce am spus mai sus?
Imi cer scuze de exprimare, dar nu imi vine alta descriere.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Da! Acele lichide + mâncarea fast-food nu-s sănătoase și se observa pe noi asta! Ești palid, obosit, te simți aiurea etc.; renunțând arăți mult mai bine: pielea e sănătoasă, curata, corpul renaște! Cu timpul pierzi și kg! Vei observa diferențele! Felicitări pentru decizia luata! Numai bine!

| Alex1322 a răspuns:

Slabit grasime, renunti la dulciuri, doar 1 data duminca, renunti la paste, astia sunt carbohidrati care ingrasa. Si folosesti legume, pui, fructe, sport.