| AlicEcila a întrebat:

Heei. Sunt fata si am soldurile destul de mari... Nu mi place acest lucru, pare ca sunt grasaa. Am incercat sa slabesc, am reusit, dar tot atat de late am soldurile. Adica nu sunt obeza la picioare, chiar mi se observa osul de la solduri... Ce sa fac? Uneori vreau sa ma imbrac cu rochii mulate, dar nu imi place cum imi ies in evidenta soldurile. Un sfat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ubox7007 a răspuns:

Nu poti face nimic sad, asta e structura ta osoasa.

| Lylyzet a răspuns:

Poarta rochii largi. cele ce sunt mai stramte la burta...ce sunt largi la deschidere (partea cea mai apropiata de picioare )