| nicocage420 a întrebat:

Bună ziua TPU! Am o mare dilemă și am nevoie de ajutor URGENT! In dormitorul meu, prin zona caloriferului se afla un cuib de musculițe negre, cam de marimea unui bob de orez cu aripile lunguiețe. Am căutat pe internet despre ei dar in zadar. Nu găsesc cuibul iar mâine dau o petrecere. Nu imi permit sa vada careva in ce haos trăiesc. Va rog ajutor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dă cu spray pe ele. E asa greu de gandit ce ar trebui sa faci?

| 19flo79 a răspuns:

Da cu sprai de muste si gandaci in zona...

| KR0N5TADT a răspuns:

Ți-aș explica ce trebuie făcut, dar la cât de isteț ești cred că o să dai foc la casă.